nowa TY


Kształtując swoje zdrowe nawyki przekazujemy je dzieciom. W ten sposób u podstaw dbamy o ich zdrowie dzisiaj i w przyszłości. W teorii niemal każdy wie jak zdrowo się odżywiać, gorzej z praktyką... Dlaczego? Wszystkiemu winne są nawyki.


ZMIANA NAWYKÓW

film zobacz wywiad

Nawyki to nasza druga natura. Masz już dość nieskutecznych diet, ciągłych zakazów, obwarowań i odgórnie narzuconych reguł? Osoby, które ciągle walczą z nadwagą stosują dwa wzorce: jedzenie restrykcyjne -czyli zwykle dieta ze skrupulatnie obliczoną liczbą kalorii, podczas której niestety z upływem czasu przygasa motywacja. W takiej sytuacji często narasta frustracja z powodu zakazów i braku możliwości swobodnego wyboru, co w konsekwencji doprowadza do drugiego skrajnego modelu odżywiania czyli objadania.

Zastanawiasz się czasami dlaczego osoby szczupłe utrzymują stała masę ciała i jedzą dokładnie tyle ile trzeba? Z pewnością widzisz, że nie skupiają się specjalnie na liczeniu kalorii i nie myślą obsesyjnie o jedzeniu. Wydaje Ci się to niesprawiedliwe, a może sądzisz, że poznali ukrytą prawdę? Otóż, cała tajemnica tkwi w odnalezieniu środka - czyli spożywaniu posiłków w sposób instynktowny, zgodny z własnymi potrzebami. Ale jak tego dokonać? Jak opanować swój metabolizm i jak wsłuchać się w potrzeby organizmu?

W trakcie spotkań pomocą służyć będzie opracowana na bazie własnych doświadczeń przez dr Michelle May - SKALA GŁODU I SYTOŚCI, która w przejrzysty sposób pokazuje kiedy należy jeść, a kiedy odejść od stołu i dlaczego jest to takie ważne.

Podczas warsztatów razem z dietetykiem klinicznym, krok po kroku będziemy docierać do własnych potrzeb i kształtować nowe nawyki w zgodzie ze sobą. Pełna edukacja żywieniowa zapewni sprawne poruszanie się w gąszczu informacji.

Początek kolejnej edycji warsztatów 10.01.2020r.

Grupy:
- 10 osób, Czas trwania - 7 spotkań, 1 x w tygodniu - 1,5 godz. (piątek)

Spotkania:
10, 17, 24.01.2020r.
14, 21, 28.02.2020r.
06.03.2020r.

Prowadzący:
mgr Beata Feldmann - dietetyk kliniczny, biolog

Miejsce spotkań:
Dietetyka Kliniczna i Estetyczna, Poznań, ul. Skarbka 38,

Całkowity koszt 750 zł. Płatne w ratach:
- pierwsza rata 350 zł. przy zapisie na warsztaty
- druga rata 400 zł przed pierwszym spotkaniem.

W przypadku jednorazowej płatności przy zapisie cena promocyjna 700 zł.

Kwotę proszę przelać na konto:

Santander Bank
nr konta: 37 1500 1201 1012 0005 7464 0000
Beata Feldmann, Poznań

O rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat.

Chcesz się zapisać - zadzwoń lub napisz: nr tel. 604-515-333,
e-mail: info@dietetykakliniczna.pl

Do zobaczenia!

 PROGRAM WARSZTATÓW

NOWY STYL ŻYCIA - NOWA TY!

WARSZTATY PSYCHOEDUKACYJNE

PROGRAM AUTORSKI

Skrót zagadnień:

  1. WPROWADZENIE: wzajemne poznanie, kontrakt. Cel SMART - jak osiągnąć niższy wiek metaboliczny, być młodszą i zdrowszą. Konsekwencje złego stylu życia. Kuchenne rytuały - jak dożyć 100 lat.Test żywieniowy. Wprowadzamy pierwszy dobry nawyk - I zdrowe śniadanie.

  2. Nawyki - schematy myślowe, założenia, wrażenia. Nowa, zdrowa dieta. Style jedzenia. Skala głodu i sytości. Wprowadzamy zdrowe II śniadanie.

  3. Głód a apetyt. Bodźce emocjonalne i fizjologiczne , a nasze nawyki. Identyfikacja nawyków. Praca nad nawykami. Wprowadzamy zdrowy obiad.

  4. Dlaczego tyjemy? Co z tą motywacją? Jak wzmocnić samokontrolę? Szczególne zalecenia dla osób odchudzających się. Jak wytrwać w swoich postanowieniach? Dodajemy zdrowy podwieczorek do naszych dobrych nawyków.

  5. Aktywność fizyczna - droga do zmian. Pokusy i nawroty. Wprowadzamy zdrową kolację.

  6. Jak zachować uzyskany rezultat i uniknąć efektu jo jo? Planowanie diety w praktyce.

  7. Podsumowanie. Korzyści z odchudzania. Test dietetyczny.

 

tel: +48 604 515 333
e-mail: info@dietetykakliniczna.pl
skype: beata.feldmann
ul. Skarbka 38, 60-348 Poznań

 

 

 

 

 

 

 

http://www.eam.pl